Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni Üyelik Şifremi Unuttum?

Müşteriler hiç bir neden göstermeksizin hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 15 gün içerisinde yeni hosting hizmeti alımlarında geri iade talebinde bulunabilirler, hizmet yenilemelerinde iade yapılmamaktadır. Bu 15 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır. Hesap başlangıç tarihinden 15 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.

Alan adı tescili, yenilemesi ve transferleri ICANN ve METU (.tr uzantılı) tarafından belitlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır.

Geri iade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT'nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade yöntemi ile yapılacaktır. Geri iade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

İade talepleriniz için bize 0232 484 29 51 numaralı telefonumuzdan ya da sitemiz üzerinden Destek Talebi oluşturarak ulaşabilirsiniz.